O nas

Biuro Nieruchomości OPEN HOUSE® we Wrocławiu działa w oparciu o licencję zawodową nr 2138. Biuro oferuje nie tylko usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale również profesjonalne przygotowanie ich na sprzedaż, czy wynajem. Nasza oferta obejmuje mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy do wynajęcia, działki na sprzedaż oraz nieruchomości komercyjne.
Każdego dnia wiele osób ponosi straty, czekając aż ich nieruchomość zostanie wynajęta lub sprzedana. Połączyliśmy doświadczenie specjalistów od lat działających na rynku w branży architektury, nieruchomości i budownictwa, aby zaoferować Państwu kompleksowe usługi.
Współpracujemy z kancelariami prawnymi: (notarialną, adwokacką i radców prawnych), architektem, rzeczoznawcą majątkowym oraz ze sprawdzonymi pośrednikami finansowymi, którzy profesjonalnie doradzą i pomogą uzyskać najlepsze finansowanie zakupu nieruchomości z pełnej oferty kredytowej.
Działalność naszego biura nieruchomości opiera się na szczególnej staranności przy realizacji przyjętego zlecenia. Mamy na uwadze przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo naszego klienta.
Nasze biuro nieruchomości powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku związane z wynajęciem i sprzedażą nieruchomości (mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych).